Podziękowania za pomoc Franiowi

Opublikowano: poniedziałek, 13, marzec 2017

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w pomoc choremu Franiowi i wykonali ozdoby świąteczne. Zebraliśmy naprawdę wyjątkowe rękodzieła: wielkanocne stroiki, koszyczki, oryginalne pisanki, serwetki, króliczki, baranki i kartki świąteczne. Zostały one przekazane na kiermasz, który odbędzie się 16 marca w Lublinie podczas koncertu charytatywnego. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie chłopca.

rone 1 20170315 1678489996

W akcję włączyli się:

Oddział przedszkolny: Babula Maria, Chanaj Ola, Chanaj Zuzia, Łaszcz Paweł, Kisiewicz Klara

Klasa I – II: Blacha Mateusz, Kisiewicz Jakub, Kurdziel Ewelina, Piędzia Adam,

Klasa III: Chrzanowska Ewa, Kisiewicz Julia, Kotuła Amelia, Sadło Rafał

Klasa IV: Kurdziel Damian, Mazurek Julia, Remuszka Natalia, Skorek Edyta i Skorek Kinga, Wizgier Aleksandra

Klasa V: Kanios Karolina, Łaszcz Piotr

Klasa VI: Kasperek Weronika, Makuch Kamil, Mróz Kinga, Sadło Barbara, Sękowska Julia, Sirko Ewelina, Sura Marcin