Miłe zakończenie

Opublikowano: piątek, 02, lipiec 2021

mile_zakonczenie.jpg

Rok szkolny 2020/2021 obfitował w wyjątkowo trudne sytuacje zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Wszyscy doświadczyli trzech sposobów nauczania: stacjonarnego, zdalnego i hybrydowego. Po tak wyczerpującym roku nadszedł długo oczekiwany przez uczniów czas wakacji. Ostatni dzień roku szkolnego był pełen niespodzianek. Uczniowie oprócz nagród za wyniki w nauce oraz udział w różnych konkursach mieli miłą niespodziankę. Naszą placówkę odwiedzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Wsi. Celem wizyty było obdarowanie najmłodszych uczniów naszej szkoły maskotkami z serii ,,Gang słodziaków”. Dzięcioł Dominik, pszczółka Pola, zajęczyca Zuzia sprawiły dzieciom wiele radości. Na naszych strażaków zawsze możemy liczyć. Organizują dla naszych uczniów ciekawe pokazy wykorzystania sprzętu strażackiego, udzielania pierwszej pomocy. Druhowie strażacy jesteście niezastąpieni!