Artur Rosowski Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX

Opublikowano: środa, 22, czerwiec 2022

fox.jpg

26 kwietnia nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX. Czterech uczestników z klas IV, V i VIII zmierzyło się z niebywale trudnym testem, który obejmował nie tylko zagadnienia leksykalne i gramatyczne objęte podstawą programową, ale również ciekawostki ze świata kultury krajów anglojęzycznych.

Uczeń klasy VIII Artur Rosowski rozwiązał test niemal bezbłędnie i został jednym z czterech laureatów spośród wszystkich uczestników ze szkół podstawowych w województwie lubelskim. Nagrodę odebrał 21 czerwca 2022r. w Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie. Chłopiec sukcesywnie z roku na rok poprawiał swój wynik, aż znalazł się w czołówce najlepszych uczniów w całej Polsce. Jesteśmy dumni z ogromnego sukcesu Artura i mamy nadzieję, że będzie nadal rozwijał swoje zainteresowania.