Apel Prymusa 2015

Opublikowano: czwartek, 29, styczeń 2015

30 stycznia 2015 r. cała społeczność szkolna spotkała się na apelu podsumowującym I semestr roku szkolnego 2014/2015. Pani dyrektor przedstawiła wyniki klasyfikacji – średnie klas, frekwencję, oceny z zachowania oraz przypomniała wydarzenia z życia szkoły. Następnie wręczyła dyplomy wzorowego ucznia dla najlepszych i pochwaliła tych, którym trochę zabrakło do wymarzonej średniej. Uczniowie, którzy systematycznie uczęszczali do szkoły, nawet wtedy, gdy troszeczkę byli chorzy, otrzymali dyplomy za 100 % frekwencję. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy (nikt nie otrzymał oceny niedostatecznej) i życzymy dalszych sukcesów i wyższych średnich na koniec roku szkolnego. Na czas zbliżających się ferii życzymy Wam dużo śniegu i bezpiecznego odpoczynku.

Najlepsi uczniowie z klas IV-VI ze średnią powyżej 4,75 i wzorowym zachowaniem:
1. Małgorzata Piędzia - kl. VI średnia 4,91
2. Kinga Hajduk - kl. VI średnia 4,91
3. Bartosz Baran - kl. V średnia 4,82
4. Marcin Sura - kl. IV średnia 4,82

Uczniowie, którzy osiągnęli zadowalające wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie:
Karolina Sirko – średnia 4,73
Miłosz Tylus – średnia 4,64
Michał Sapuła - średnia 4,64
Kamil Makuch – średnia 4, 64
Julia Sękowska – średnia 4,64
Kinga Mróz – średnia 4,55