Konkurs i warsztaty dla uczniów

Opublikowano: środa, 21, grudzień 2022

zatrudnienie3

W ramach realizacji „Regionalnego planu działań na rzecz zatrudnienia” w naszej szkole odbyły się różne działania. Uczniowie klas IV-VI wzięli udział w warsztatach rozwijania umiejętności rozwiązywania problemów a najstarsze klasy uczestniczyły w warsztatach rozwijających kompetencje kluczowe.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Kośkiewicz, dyrektorowi Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bychawie za przeprowadzenie tak ciekawych i atrakcyjnych warsztatów!

Zorganizowany został również konkurs „Mój ulubiony zawód”, w którym udział wzięli uczniowie klas V-VIII. Autorami najciekawszych plakatów zostali: Zuzanna Jargiło, Klaudia Korpysa, Martyna Migryt, Lena Pytlak i Paweł Łaszcz. Młodzież wybrała interesujące i nietypowe zawody, o których marzy w przyszłości, np. kryminolog, logistyk, stewardessa, architekt czy też projektant mody.

zatrudnienie1

zatrudnienie2