„Spotkanie wielkanocne z rodzicami”

Opublikowano: wtorek, 26, marzec 2024

wielkanoc24 3

22 marca 2024 w naszym oddziale przedszkolnym odbyło się wielkanocne spotkanie dzieci i rodziców na które zapraszane były także młodsze dzieci, które w przyszłości będą chciały uczęszczać do naszej szkoły.

Podczas spotkania nasze przedszkolaki wcielając się w kurczaczki i pisanki wystawiły świąteczne przedstawienie dla rodziców, które zostało nagrodzone gromkimi brawami. Następnie, dzieci bawiły się z rodzicami, wykonywały zadania, które rodzice im sprawdzali. Po tej wspólnej zabawie, wszyscy zabrali się do wicia palm. W wyniku wielkiego zaangażowania dzieci i rodziców, powstały piękne palmy, którymi dzieci mogą udekorować swoje domy. Podczas całego spotkania, panowała radosna, świąteczna atmosfera. Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie.

wielkanoc24 1